środa, 27 stycznia 2016

Czarownica..

Nie tylko słodkimi jak wata cukrowa (fot.2) lalkami, człowiek się otacza...


Tę czarownicę, czy też Babę Jagę - dorwałam, już dawno temu w SH, mimo iż rozglądałam się wówczas za czymś zupełnie innym.., no ale taki urok owych miejsc.., zwykle trafia się coś nieoczekiwanego.. Peleryna ( jak i spodnie) na których widać nadrukowane złote kropki, gwiazdy, kota i twarz samej czarownicy.

Pod peleryna ukryty został pająk(wyk. z plastiku), który obok węża (wyk. z gumy), niesamowicie mi się podobają..


9 komentarzy:

 1. Aaaa to taaakie skarby skrywają Baby Jagi pod pelerynami... Jak to człowiek całe życie się uczy... :D Pozdrawiam ciepło. Fajna Babucha :)

  OdpowiedzUsuń
 2. PS - Próbuję odczytać tagi poszczególnych postów, ale niestety nie mogę. Tło jest jasne, a litery białe. Czy istnieje możliwość zmiany koloru czcionki na ciemniejszy w tym dodatku - byłoby wtedy łatwiej poruszać się po blogu. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się coś z tym zrobić, dzięki :)

   Usuń
  2. Dziękuję serdecznie! Super, teraz wszystko jest czytelne i mogę śmigać po blogu :) A wiele tutaj ciekawych rzeczy :) Pozdrawiam ciepło :)

   Usuń
  3. Cieszę się, dziękuję i również pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Groźnie ta czarownica wygląda, ale taka ma być :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajna Babusia :) u mnie też parę takich kobitek rezyduje :) Poza tym trzeba mieć Czarownicę w domu żeby pecha odganiała :) Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie muszę się za jakąś rozejrzeć, bo szczerze mówiąc, a raczej pisząc, nie wiedziałam o tym odganianiu pecha! :)))
   Czarownica bardzo interesująca, zwłaszcza z tymi skarbami pod peleryną!

   Usuń
  2. Dobrze wiedzieć :)
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń

Wyraź swoją negację/ opinię/ frustrację ^_^